Den pátý

Milý deníčku

Opravdu to není lehké a tak se ti musím omluvit, protože jsem opravu neměl čas se s tebou podělit o mé nové zážitky. Dnešní den znám pouze z vyprávění, neboť jsem se zúčastni dopolední i odpolední expedice Pávkovickolhotské flotily. Po celodenním pádlování se mi fakt psát nechtělo… (promiň). Během naší cesty se mnoho neudálo, za to na tábořišti se dělo mnoho zajímavého. Tak alespoň zprostředkovaně.

Mimo jiné probíhala přednáška spolku MLADÝ ZÁCHRANÁŘ a spolku TKANIČKA. Jak jsem psal výše nemohl jsem to zažít osobně, ale vyprávění kamarádů bylo velmi barvité. Zase tak zásadní odborné věci se neprobírali, spíše se opakovalo.

Zato následující akce ve mě vzbudila nemalý zájem a velmi jsem litoval vlastní nepřítomnosti. Zbytek Pávkovickolhotských obyvatel totiž vyrazilo na lov „přemnožených masožravých králíků“. Mám pocit, že ve škole se paní učitelka o tomto druhu ani nezmínila, (a to nám má škola dávat poučení do života) a tak se chystám po prázdninách doplnit neúplné znalosti pedagogického sboru našeho ústavu (školního). Již se na to velmi těším – jen  musím nějakého toho přemnoženého masožravého králíka chytit. Názorná ukázka jistě přesvědčí. Taky doufám, že by z toho mohla být nějaká pochvala.

Po ukončení lovu probíhala v Pávkovické Lhotě zkouška divadelního ochotnického souboru. Prý to byla super velká zábava a některé kreace účinkujících se prý stanou legendárními.

Tak už budu končit, protože zítra brzy vstáváme a vyrážíme na expedici do vzdálenější osady Jindřichův Hradec a už se na to MOC těším! Konečně utratím všechny peníze které jsem dostal od rodičů za pro mě zcela zásadní věci (zmrzlinu, lízátko, zmrzlinu, párek v rohlíku, zmrzlinu, pohled rodičům, zmrzlinu, pizzu, zmrzlinu….., a ještě jednu zmrzlinu). Je mi jasné, že následky budou zcela fatální a zdravotník si zcela jistě užije parádní dlouhou noc.

Už je večerka tak AHOJ!

 

Lovkyně přemnoženého masožravého králíka
Lovkyně přemnoženého masožravého králíka
Zkouška divadelního ochotnického souboru
Zkouška divadelního ochotnického souboru