Pávek

pavek_small
Pávek je táborová základna našeho spolku. Nachází se uprostřed lesů CHKO Třeboňsko na břehu řeky Nežárky. Nejbližší civilizací jsou 4km vzdálené Novosedly nad Nežárkou a železniční stanice Frahelž. Je také místem, kde pořádáme naše letní tábory, či kam občas vyrážíme na víkendové akce.

Naše tábory mají na Pávku dlouholetou tradici. Bezpečnost a zdraví účastníků je naší prioritou, veškeré zázemí vyhovuje hygienickým podmínkám. Kvalifikovaný zdravotník je samozřejmostí. O program se starají vyškolení vedoucí s mnohaletou praxí. Program nabízí kromě zábavy i využití a rozšíření schopností a vědomostí všech účastníků. Ubytování je po dvojicích ve stanech s pevnou podlážkou. K dispozici je též pevná kuchyně a jídelna.

Jak na tábor

Než pošlete děti na tábor, podívejte se na toto video. Poradí Vám, jak poznat dobrý tábor, ukáže Vám, co od tábora očekávat a jak správně zabalit na tábor. A věřte nám, každý rok má někdo špatnou pláštěnku nebo děravé holínky, což bohužel hodně znepříjemňuje dítěti pobyt na táboře. Obvzláště na Pávku, kde jsou děti neustále v bezprostředním kontaktu s přírodou.

Adresa na Pávek

LDT Pávek
Novosedly nad Nežárkou
387 17